FFF OQ10A05000J0G
OQ10A05000J0G picture photo
Mfg. Part Number
OQ10A05000J0G
Manufacturer
Product Category
Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Brief Description
750 TB SOCKET OPEN VER
Datasheet Download
OQ10A05000J0G.pdf
Availability of OQ10A05000J0G
QUANTITY
OQ10A05000J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of OQ10A05000J0G
Internal Part NumberEIS-OQ10A05000J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package2,090
Category Connectors, Interconnects
FamilyTerminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)OQ10A05000J0G
Related LinksOQ10A0, OQ10A05000J0G Datasheet, FFF Distributor
OQ10A05000J0G Details Description
Related parts for OQ10A05000J0G
CONN CRIMP TERM FEMALE 20-24AWG datasheet.pdf
DIODE ZENER 10V 500MW DO35 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 60POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
RES 33 OHM 7W 5% RADIAL datasheet.pdf
SWITCH PUSHBUTTON SPDT 3A 125V datasheet.pdf
CABLE CAT5E 8COND 24AWG 1000' datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.8V 50W datasheet.pdf
CUT-OFF DIE datasheet.pdf
CONN RCPT 10POS BOX MNT SKT datasheet.pdf
BERG II 0.100" DUAL ST datasheet.pdf