FFF OQ11538100J0G
OQ11538100J0G picture photo
Mfg. Part Number
OQ11538100J0G
Brief Description
508 TB SOCKET OPEN RA
Datasheet Download
OQ11538100J0G.pdf
Availability of OQ11538100J0G
QUANTITY
OQ11538100J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of OQ11538100J0G
Internal Part NumberEIS-OQ11538100J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package140
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)OQ11538100J0G
Related LinksOQ1153, OQ11538100J0G Datasheet, FFF Distributor
OQ11538100J0G Details Description
Related parts for OQ11538100J0G
IDC CABLE - MKC34K/MC34M/MCG34K datasheet.pdf
HAMMER FACE REPLACEMNT POLY 50MM datasheet.pdf
CONN PCB 10 PIN .062" GOLD datasheet.pdf
CAP CER 180PF 100V NP0 0805 datasheet.pdf
IC MOTOR DRIVER PWM 10MSOP datasheet.pdf
FIXED IND 33UH 1.25A 139 MOHM datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 150W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 50W datasheet.pdf
RES 487K OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
POLYSNAP POWER INLET MODULE datasheet.pdf
FIXED IND 3.3UH 1.02A 120 MOHM datasheet.pdf
OSC VCTCXO 12.8MHZ CL SNWV SMD datasheet.pdf