FFF OQ12000100J0G
OQ12000100J0G picture photo
Mfg. Part Number
OQ12000100J0G
Brief Description
762 TB SOCKET OPEN RA
Datasheet Download
OQ12000100J0G.pdf
Availability of OQ12000100J0G
QUANTITY
OQ12000100J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of OQ12000100J0G
Internal Part NumberEIS-OQ12000100J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package70
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)OQ12000100J0G
Related LinksOQ1200, OQ12000100J0G Datasheet, FFF Distributor
OQ12000100J0G Details Description
Related parts for OQ12000100J0G
Crystal 16.0000MHz 50ppm 16pF 40 Ohm -10°C - 60°C Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC) datasheet.pdf
CAP CER 1.2PF 50V C0H AXIAL datasheet.pdf
IC MUX/DEMUX 8X1 16TSSOP datasheet.pdf
RES 422 OHM 1/2W .5% AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 63.4 OHM 0.1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 18POS PIN datasheet.pdf
CONN HEADER VRT 240POS 5ROW GOLD datasheet.pdf
CAP ALUM 470UF 20% 63V RADIAL datasheet.pdf
Connector Socket 62 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf