FFF OQ12125000J0G
OQ12125000J0G picture photo
Mfg. Part Number
OQ12125000J0G
Brief Description
350 TB SOCKET VERTICAL
Datasheet Download
OQ12125000J0G.pdf
Availability of OQ12125000J0G
QUANTITY
OQ12125000J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of OQ12125000J0G
Internal Part NumberEIS-OQ12125000J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Part NumberAnytek Integration 02/Apr/2015
Standard Package2,160
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)OQ12125000J0G
Related LinksOQ1212, OQ12125000J0G Datasheet, FFF Distributor
OQ12125000J0G Details Description
Related parts for OQ12125000J0G
IC REG LDO ADJ 1.25A TO263-5 datasheet.pdf
RES SMD 294 OHM 0.5% 1/10W 0603 datasheet.pdf
CONN HSG PLUG 43POS STRGHT PINS datasheet.pdf
RES 1M OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
BOOT MOLDED datasheet.pdf
CONN RCPT 66POS FLANGE W/SKT datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 14 Circuit 0.325" (8.26mm) datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 27 Circuit 0.250" (6.35mm) datasheet.pdf
ASSY DOUBLER 50A 1KV STD REC datasheet.pdf