FFF OQ12548100J0G
OQ12548100J0G picture photo
Mfg. Part Number
OQ12548100J0G
Brief Description
508 TB SOCKET CLOSE RA
Datasheet Download
OQ12548100J0G.pdf
Availability of OQ12548100J0G
QUANTITY
OQ12548100J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of OQ12548100J0G
Internal Part NumberEIS-OQ12548100J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package140
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)OQ12548100J0G
Related LinksOQ1254, OQ12548100J0G Datasheet, FFF Distributor
OQ12548100J0G Details Description
Related parts for OQ12548100J0G
POT 5K OHM 2W WIREWOUND LINEAR datasheet.pdf
RES SMD 2.67K OHM 1/10W 0603 datasheet.pdf
CAP CER 0.22UF 100V Z5U AXIAL datasheet.pdf
IC VIDEO BUFFER 480MHZ 8-DIP datasheet.pdf
TVS DIODE 90VWM 146VC SMD datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 55POS WALL MT SCKT datasheet.pdf
RES 1.1K OHM 10W 5% AXIAL datasheet.pdf
CAP CER 2200PF 50V C0G 0603 datasheet.pdf
RES 1.6K OHM 1/10W 1% AXIAL datasheet.pdf
Connector Socket 32 Position 0.079" (2.00mm) Gold Through Hole datasheet.pdf