FFF OQ13325100J0G
OQ13325100J0G picture photo
Mfg. Part Number
OQ13325100J0G
Manufacturer
Product Category
Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Brief Description
381 TB SOCKET RA
Datasheet Download
OQ13325100J0G.pdf
Availability of OQ13325100J0G
QUANTITY
OQ13325100J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of OQ13325100J0G
Internal Part NumberEIS-OQ13325100J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Part NumberAnytek Integration 02/Apr/2015
Standard Package2,160
Category Connectors, Interconnects
FamilyTerminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)OQ13325100J0G
Related LinksOQ1332, OQ13325100J0G Datasheet, FFF Distributor
OQ13325100J0G Details Description
Related parts for OQ13325100J0G
R/A PULL TAB SNAP IN FLEXIBLE datasheet.pdf
RES ARRAY 13 RES 3K OHM 14SOIC datasheet.pdf
SWITCH PLUNGER SPDT SOLDER 250V datasheet.pdf
SWITCH PLUNGER SPDT 7A PCB datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 40V 100W datasheet.pdf
CAP CER 560PF 500V C0G 1206 datasheet.pdf
SAFETY EDGE datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 400W datasheet.pdf
COVER BTS 9 KIT datasheet.pdf
CONN EDGECARD .100" 40POS THRUHL datasheet.pdf
CONN EDGECARD 70POS .100" datasheet.pdf
CAP FILM 1UF 20% 300VAC AXIAL datasheet.pdf