FFF OQ13718003J0G
OQ13718003J0G picture photo
Mfg. Part Number
OQ13718003J0G
Brief Description
500 TB SOC VER W/LATCH
Datasheet Download
OQ13718003J0G.pdf
Availability of OQ13718003J0G
QUANTITY
OQ13718003J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of OQ13718003J0G
Internal Part NumberEIS-OQ13718003J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package110
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)OQ13718003J0G
Related LinksOQ1371, OQ13718003J0G Datasheet, FFF Distributor
OQ13718003J0G Details Description
Related parts for OQ13718003J0G
JUMPER-H2728TR/C2064R/H2728TR 8" datasheet.pdf
RES SMD 2.8KOHM 0.25% 1/16W 0402 datasheet.pdf
RES SMD 402K OHM 0.1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 20POS .100 EXTEND datasheet.pdf
Crystal 4.433619MHz 20ppm 18pF 180 Ohm -40°C - 85°C Surface Mount HC49/US 3 Lead datasheet.pdf
DIODE MODULE 150V 40A 3MINIMOD datasheet.pdf
FIXED IND 1.8UH 18.5A 3 MOHM SMD datasheet.pdf
RES SMD 15.8K OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf