FFF OQ13A15000J0G
OQ13A15000J0G picture photo
Mfg. Part Number
OQ13A15000J0G
Brief Description
750 TB SOCKET CLOSE VER
Datasheet Download
OQ13A15000J0G.pdf
Availability of OQ13A15000J0G
QUANTITY
OQ13A15000J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of OQ13A15000J0G
Internal Part NumberEIS-OQ13A15000J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package2,000
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)OQ13A15000J0G
Related LinksOQ13A1, OQ13A15000J0G Datasheet, FFF Distributor
OQ13A15000J0G Details Description
Related parts for OQ13A15000J0G
CAP CER 5PF 50V NP0 0402 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 36POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
CAP CER 3.3PF 50V NP0 0805 datasheet.pdf
IC FPGA 186 I/O 256FTBGA datasheet.pdf
CAP FILM 5600PF 5% 1KVDC RADIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.2V 150W datasheet.pdf
PROG ADAPTOR FOR 3000A datasheet.pdf
DIN-SIGNAL C082FP-4 5C1-3 datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 15 Circuit 0.374" (9.50mm) datasheet.pdf
TOOL ACCY datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 37POS PIN datasheet.pdf