FFF OQ14A55000J0G
OQ14A55000J0G picture photo
Mfg. Part Number
OQ14A55000J0G
Brief Description
750 TB SOCKET WF VER
Datasheet Download
OQ14A55000J0G.pdf
Availability of OQ14A55000J0G
QUANTITY
OQ14A55000J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of OQ14A55000J0G
Internal Part NumberEIS-OQ14A55000J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package2,070
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)OQ14A55000J0G
Related LinksOQ14A5, OQ14A55000J0G Datasheet, FFF Distributor
OQ14A55000J0G Details Description
Related parts for OQ14A55000J0G
CONN PLUG 12POS .165 AWG18 TIN datasheet.pdf
MOSFET P-CH 100V 6.6A DPAK datasheet.pdf
IC REG LDO 5V 1.5A SOT223-5 datasheet.pdf
HEADER 8POS STR DUAL INSUL 2ROW datasheet.pdf
IC GATE AND 3CH 3-INP 14-SOIC datasheet.pdf
CAP CER 220PF 50V NP0 RADIAL datasheet.pdf
RES ARRAY 7 RES 47K OHM 8SIP datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X25MM R-TAB T766 datasheet.pdf
IC BRIDGE DRIVER ON/OFF MFP16FS datasheet.pdf
RES 10.7K OHM 0.6W 1% AXIAL datasheet.pdf