FFF OQ14A55000J0G
OQ14A55000J0G picture photo
Mfg. Part Number
OQ14A55000J0G
Manufacturer
Product Category
Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Brief Description
750 TB SOCKET WF VER
Datasheet Download
OQ14A55000J0G.pdf
Availability of OQ14A55000J0G
QUANTITY
OQ14A55000J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of OQ14A55000J0G
Internal Part NumberEIS-OQ14A55000J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package2,070
Category Connectors, Interconnects
FamilyTerminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)OQ14A55000J0G
Related LinksOQ14A5, OQ14A55000J0G Datasheet, FFF Distributor
OQ14A55000J0G Details Description
Related parts for OQ14A55000J0G
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 6V 1W datasheet.pdf
CONV DC/DC 3.3/1.8V OUT SMD datasheet.pdf
RES SMD 4.64K OHM 1% 1W 2512 datasheet.pdf
IC QUAD1:2 FET MUX/DEMUX 16TSSOP datasheet.pdf
RES 2.40 OHM 0.6W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 50 OHM 35W 1% TO220 datasheet.pdf
CAP TANT 47UF 10V 10% 1210 datasheet.pdf
ZG2 SENSOR HEAD, 70MM WIDE, 2M datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 61POS PIN datasheet.pdf
MICRO 15C P 72" YEL JACKS NI datasheet.pdf
D-Sub Connector Plug, Male Pins 9 Position Free Hanging (In-Line) Solder Cup datasheet.pdf
RES ARRAY 13 RES 220 OHM 14SOIC datasheet.pdf