FFF OQ15000000J0G
OQ15000000J0G picture photo
Mfg. Part Number
OQ15000000J0G
Brief Description
762 TB SOCKET OPEN VER
Datasheet Download
OQ15000000J0G.pdf
Availability of OQ15000000J0G
QUANTITY
OQ15000000J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of OQ15000000J0G
Internal Part NumberEIS-OQ15000000J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package65
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)OQ15000000J0G
Related LinksOQ1500, OQ15000000J0G Datasheet, FFF Distributor
OQ15000000J0G Details Description
Related parts for OQ15000000J0G
FINGER GUARD METAL F/7000 SERIES datasheet.pdf
CONN EDGECARD 86POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
AC/DC CONVERTER 24V 150W datasheet.pdf
RES 34.0K OHM 1/4W 0.1% AXIAL datasheet.pdf
CAP CER 4700PF 1KV RADIAL datasheet.pdf
RES 10M OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
IC VOLT DET TIME DLY 2.8V SSOT-2 datasheet.pdf
SWITCH PUSHBUTTON DPDT 3A 125V datasheet.pdf