FFF OQ15325100J0G
OQ15325100J0G picture photo
Mfg. Part Number
OQ15325100J0G
Manufacturer
Product Category
Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Brief Description
381 TB SOCKET RA
Datasheet Download
OQ15325100J0G.pdf
Availability of OQ15325100J0G
QUANTITY
OQ15325100J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of OQ15325100J0G
Internal Part NumberEIS-OQ15325100J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Part NumberAnytek Integration 02/Apr/2015
Standard Package2,000
Category Connectors, Interconnects
FamilyTerminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)OQ15325100J0G
Related LinksOQ1532, OQ15325100J0G Datasheet, FFF Distributor
OQ15325100J0G Details Description
Related parts for OQ15325100J0G
Connector Header 46 Position 0.100" (2.54mm) Tin Through Hole, Right Angle datasheet.pdf
BRD SPT SNAP FIT/LOCK NYLON 1/4" datasheet.pdf
CONN RCPT 6 POS BOX MNT W/SKTS datasheet.pdf
CAP FILM 4700PF 3% 1KVDC RADIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 150W datasheet.pdf
MULTI CR NPN STD VIEW datasheet.pdf
CIR BRKR MAG-HYDR ROCKER 4A datasheet.pdf
LED LETERAS NEU WHITE 4000K 2SMD datasheet.pdf
TV 10C 8#22D 2#8(QUAD) PIN REC datasheet.pdf
CTV 39C 39#16 PIN RECP datasheet.pdf
470UF 40V 9.5X38 105C AXI datasheet.pdf