FFF OQ15538100J0G
OQ15538100J0G picture photo
Mfg. Part Number
OQ15538100J0G
Brief Description
508 TB SOCKET OPEN RA
Datasheet Download
OQ15538100J0G.pdf
Availability of OQ15538100J0G
QUANTITY
OQ15538100J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of OQ15538100J0G
Internal Part NumberEIS-OQ15538100J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package90
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)OQ15538100J0G
Related LinksOQ1553, OQ15538100J0G Datasheet, FFF Distributor
OQ15538100J0G Details Description
Related parts for OQ15538100J0G
IDC CABLE - MKR16K/MC16M/MKR16K datasheet.pdf
SSR OCMOS FET 1.8A NO 6-DIP datasheet.pdf
IC TRANSCEIVER 3ST 16BIT 48TSSOP datasheet.pdf
RES 2.51K OHM 10W 10% AXIAL datasheet.pdf
RES CHAS MNT 2.37K OHM 1% 20W datasheet.pdf
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER datasheet.pdf
D4SL-3KDG-DN datasheet.pdf
FIXED IND 100UH 47MA 21 OHM SMD datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 7 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf
IC ADC 14BIT 2MSPS 28QFN datasheet.pdf
CONN RCPT 39POS JAM NUT W/SKT datasheet.pdf