FFF OQ15708100J0G
OQ15708100J0G picture photo
Mfg. Part Number
OQ15708100J0G
Brief Description
500 TB SOCKET OPEN RA
Datasheet Download
OQ15708100J0G.pdf
Availability of OQ15708100J0G
QUANTITY
OQ15708100J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of OQ15708100J0G
Internal Part NumberEIS-OQ15708100J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package90
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)OQ15708100J0G
Related LinksOQ1570, OQ15708100J0G Datasheet, FFF Distributor
OQ15708100J0G Details Description
Related parts for OQ15708100J0G
IC VREF SHUNT ADJ SOT23-3 datasheet.pdf
CONN PLUG 14POS W/PINS datasheet.pdf
CONN HEADER 21POS SNGL 2MM T/H datasheet.pdf
CONN EDGECARD 4POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
MICRO 31POS SKT 30" datasheet.pdf
RES 38.3K OHM 1/4W .5% AXIAL datasheet.pdf
MULTI-PAIR 8COND 28AWG 1000' datasheet.pdf
Connector Socket 64 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
FIXED IND 560UH 917MA 147 MOHM datasheet.pdf
CONN EDGECARD 32POS 1MM datasheet.pdf