FFF OQ15715000J0G
OQ15715000J0G picture photo
Mfg. Part Number
OQ15715000J0G
Brief Description
500 TB SOCKET CLOSE VER
Datasheet Download
OQ15715000J0G.pdf
Availability of OQ15715000J0G
QUANTITY
OQ15715000J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of OQ15715000J0G
Internal Part NumberEIS-OQ15715000J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Part NumberAnytek Integration 02/Apr/2015
Standard Package2,090
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)OQ15715000J0G
Related LinksOQ1571, OQ15715000J0G Datasheet, FFF Distributor
OQ15715000J0G Details Description
Related parts for OQ15715000J0G
FIXED IND 120UH 2.2A 150 MOHM TH datasheet.pdf
IC BUILDNG BLK SW-CAP DUAL 18DIP datasheet.pdf
IC FIFO 1024X18 SYNC 15NS 64QFP datasheet.pdf
SWITCH PUSH DPDT 0.4VA 28V datasheet.pdf
CONN PLUG 100POS STRAIGHT W/SCKT datasheet.pdf
FIXED IND 220UH 92MA 21 OHM TH datasheet.pdf
Crystal 16.0000MHz 30ppm 8pF 40 Ohm -20°C - 70°C Surface Mount 2-SMD datasheet.pdf
Crystal 13.0000MHz 30ppm 20pF 50 Ohm 0°C - 50°C Surface Mount 2-SMD datasheet.pdf
RES 53.6 OHM 3W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
HM HERMETICALLY SEALED BASIC SW datasheet.pdf
CONN RCPT 31POS INLINE SKT datasheet.pdf
D-Sub Connector Plug, Male Pins 15 Position Through Hole, Right Angle Solder datasheet.pdf