FFF OQ16325000J0G
OQ16325000J0G picture photo
Mfg. Part Number
OQ16325000J0G
Brief Description
381 TB SOCKET VERTICAL
Datasheet Download
OQ16325000J0G.pdf
Availability of OQ16325000J0G
QUANTITY
OQ16325000J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of OQ16325000J0G
Internal Part NumberEIS-OQ16325000J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Part NumberAnytek Integration 02/Apr/2015
Standard Package2,100
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)OQ16325000J0G
Related LinksOQ1632, OQ16325000J0G Datasheet, FFF Distributor
OQ16325000J0G Details Description
Related parts for OQ16325000J0G
CAP CER 1.5PF 50V NP0 0402 datasheet.pdf
RES SMD 5.11KOHM 0.5% 1/16W 0402 datasheet.pdf
CONN FML 300POS 10ROW SMD GOLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 72POS .156 DIP SLD datasheet.pdf
4 ROW R/A RECEPTACLE SOLDER datasheet.pdf
RES 32.4 OHM 1/20W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 1.43K OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 100W datasheet.pdf
CAP ALUM 10UF 20% 63V RADIAL datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X15MM L-TAB T766 datasheet.pdf
FIXED IND 4.3NH 400MA 350 MOHM datasheet.pdf