FFF OQ16B15000J0G
OQ16B15000J0G picture photo
Mfg. Part Number
OQ16B15000J0G
Brief Description
250 TB SOCKET VERTICAL
Datasheet Download
OQ16B15000J0G.pdf
Availability of OQ16B15000J0G
QUANTITY
OQ16B15000J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of OQ16B15000J0G
Internal Part NumberEIS-OQ16B15000J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package2,025
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)OQ16B15000J0G
Related LinksOQ16B1, OQ16B15000J0G Datasheet, FFF Distributor
OQ16B15000J0G Details Description
Related parts for OQ16B15000J0G
RES 33 OHM 3W 5% AXIAL datasheet.pdf
DFKH COMPENSATED CHOKE 1.4A datasheet.pdf
CONN HEADER 70POS 1MM GOLD VERT datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.5V 50W datasheet.pdf
RES 5.49K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
CAP ALUM 150UF 20% 450V SNAP datasheet.pdf
DIN RAIL 35MMX7.5MM SLOTTED 2M datasheet.pdf
CONN IC DIP SOCKET 18POS GOLD datasheet.pdf
LED XLAMP CXA WHITE datasheet.pdf
OSC MEMS PROG 2.5X2.0MM 2.5V datasheet.pdf