FFF OQ17705000J0G
OQ17705000J0G picture photo
Mfg. Part Number
OQ17705000J0G
Manufacturer
Product Category
Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Brief Description
500 TB SOCKET OPEN VER
Datasheet Download
OQ17705000J0G.pdf
Availability of OQ17705000J0G
QUANTITY
OQ17705000J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of OQ17705000J0G
Internal Part NumberEIS-OQ17705000J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Part NumberAnytek Integration 02/Apr/2015
Standard Package2,000
Category Connectors, Interconnects
FamilyTerminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)OQ17705000J0G
Related LinksOQ1770, OQ17705000J0G Datasheet, FFF Distributor
OQ17705000J0G Details Description
Related parts for OQ17705000J0G
IC JK TYPE POS TRG DUAL 16DIP datasheet.pdf
CONN BNC PLUG STR 50 OHM SOLDER datasheet.pdf
TRANS NPN 40V 1A TO92 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 86POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
EVAL MODULE FOR TPS61080-147 datasheet.pdf
CONN HDR STR STACK 22POS 2MM T/H datasheet.pdf
CONN HEADER 10POS R/A GOLD .100 datasheet.pdf
RES 34.8K OHM 1/2W 0.1% AXIAL datasheet.pdf
CONN BASE SIDE ENTRY SZB10 PG16 datasheet.pdf
CONN INLINE PLUG 10PIN SLD CUP datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 32POS SKT datasheet.pdf