FFF OQ18128100J0G
OQ18128100J0G picture photo
Mfg. Part Number
OQ18128100J0G
Brief Description
350 TB SOCKET RA
Datasheet Download
OQ18128100J0G.pdf
Availability of OQ18128100J0G
QUANTITY
OQ18128100J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of OQ18128100J0G
Internal Part NumberEIS-OQ18128100J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package150
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)OQ18128100J0G
Related LinksOQ1812, OQ18128100J0G Datasheet, FFF Distributor
OQ18128100J0G Details Description
Related parts for OQ18128100J0G
RES ARRAY 5 RES 5.6K OHM 10SIP datasheet.pdf
IC MCU 16BIT 8KB FLASH 20LSSOP datasheet.pdf
CONN FFC TOP 31POS 1.00MM R/A datasheet.pdf
RES SMD 8.87K OHM 1% 1/16W 0603 datasheet.pdf
SWITCH DIP 6POS EXT ACT SMD 24V datasheet.pdf
RES 205 OHM 2W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
CABLE SOCKET 5-POLE M12 STRAIGHT datasheet.pdf
SWITCH SNAP ACTION datasheet.pdf
SENSOR OPTIC RED PNP 12-24VDC QD datasheet.pdf
SWITCH PUSHBUTTON 3PDT 8A 125V datasheet.pdf