FFF OQ18158100J0G
OQ18158100J0G picture photo
Mfg. Part Number
OQ18158100J0G
Manufacturer
Product Category
Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Brief Description
350 TB SOCKET WF RA
Datasheet Download
OQ18158100J0G.pdf
Availability of OQ18158100J0G
QUANTITY
OQ18158100J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of OQ18158100J0G
Internal Part NumberEIS-OQ18158100J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package165
Category Connectors, Interconnects
FamilyTerminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)OQ18158100J0G
Related LinksOQ1815, OQ18158100J0G Datasheet, FFF Distributor
OQ18158100J0G Details Description
Related parts for OQ18158100J0G
DIODE ZENER 33V 200MW SOD323 datasheet.pdf
IC CPLD 128MC 4.9NS 100CSBGA datasheet.pdf
AC CORD EUROPE C7 18AWG 6' BLACK datasheet.pdf
VARISTOR 212V 1.2KA DISC 7MM datasheet.pdf
RES 4.75K OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
HEADER BERGSTIK datasheet.pdf
500 TB SPR PLU UP/SIDE datasheet.pdf
CAP CER 39PF 100V NP0 0805 datasheet.pdf
HDM SMPR080F090F G datasheet.pdf
33UF 10V 10X8X5MM 125C 20000H datasheet.pdf