FFF OQ18558000J0G
OQ18558000J0G picture photo
Mfg. Part Number
OQ18558000J0G
Brief Description
508 TB SOCKET WF VER
Datasheet Download
OQ18558000J0G.pdf
Availability of OQ18558000J0G
QUANTITY
OQ18558000J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of OQ18558000J0G
Internal Part NumberEIS-OQ18558000J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package85
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)OQ18558000J0G
Related LinksOQ1855, OQ18558000J0G Datasheet, FFF Distributor
OQ18558000J0G Details Description
Related parts for OQ18558000J0G
RECTIFIER BRIDGE 10A 400V BR-6 datasheet.pdf
CAP CER 9PF 25V C0H 0201 datasheet.pdf
DIODE ARRAY GP 600V 15A D2PAK datasheet.pdf
CONN HDR BRKWAY .100 80POS RT/A datasheet.pdf
RES SMD 110K OHM 5% 1/20W 0201 datasheet.pdf
CONN RCPT 16POS 0.4MM SMD GOLD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 200W datasheet.pdf
CONN MAGJACK 1PORT 1000 BASE-T datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X20MM XCUT T412 datasheet.pdf
SWITCH LEVER SPST-NO 16A datasheet.pdf
DC/DC CONV POWER MOD 15W datasheet.pdf
CAP FILM 0.00082 UF 5 % 2KVDC RA datasheet.pdf