FFF OQ19320100J0G
OQ19320100J0G picture photo
Mfg. Part Number
OQ19320100J0G
Brief Description
381 TB SOCKET RA
Datasheet Download
OQ19320100J0G.pdf
Availability of OQ19320100J0G
QUANTITY
OQ19320100J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of OQ19320100J0G
Internal Part NumberEIS-OQ19320100J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package150
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)OQ19320100J0G
Related LinksOQ1932, OQ19320100J0G Datasheet, FFF Distributor
OQ19320100J0G Details Description
Related parts for OQ19320100J0G
CAP TANT 0.1UF 50V 10% 1206 datasheet.pdf
IC COMP SNGL HI-SPEED LP SOT23-6 datasheet.pdf
RES SMD 169 OHM 0.1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
ENCODER ROTARY 11MM VERT 12PPR datasheet.pdf
MOSFET N-CH 200V 2.6A DPAK datasheet.pdf
IC FPGA 228 I/O 257CPGA datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 85V 75W datasheet.pdf
CONN HSG PLUG INLINE 39POS PIN datasheet.pdf
RES 12.1K OHM 1/2W .5% AXIAL datasheet.pdf
CONN HDR 24POS 2MM T/H datasheet.pdf
RES 1.21 OHM 5W 1% AXIAL datasheet.pdf