FFF OQ19750100J0G
OQ19750100J0G picture photo
Mfg. Part Number
OQ19750100J0G
Brief Description
500 TB SOCKET WF RA
Datasheet Download
OQ19750100J0G.pdf
Availability of OQ19750100J0G
QUANTITY
OQ19750100J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of OQ19750100J0G
Internal Part NumberEIS-OQ19750100J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package75
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)OQ19750100J0G
Related LinksOQ1975, OQ19750100J0G Datasheet, FFF Distributor
OQ19750100J0G Details Description
Related parts for OQ19750100J0G
CONN EDGECARD 70POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
CONN HEADER BRD/BRD .5MM 100POS datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 29POS SKT datasheet.pdf
CONN IC DIP SOCKET 18POS GOLD datasheet.pdf