FFF OQ19B15000J0G
OQ19B15000J0G picture photo
Mfg. Part Number
OQ19B15000J0G
Brief Description
250 TB SOCKET VERTICAL
Datasheet Download
OQ19B15000J0G.pdf
Availability of OQ19B15000J0G
QUANTITY
OQ19B15000J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of OQ19B15000J0G
Internal Part NumberEIS-OQ19B15000J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package2,240
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)OQ19B15000J0G
Related LinksOQ19B1, OQ19B15000J0G Datasheet, FFF Distributor
OQ19B15000J0G Details Description
Related parts for OQ19B15000J0G
TRIMMER 5K OHM 0.75W TH datasheet.pdf
RES SMD 191K OHM 1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
CAP CER 4700PF 50V X8G 0805 datasheet.pdf
CONN EURO TERM BLK 6POS 5.08MM datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 75W datasheet.pdf
CAP CER 0.1UF 200V X7R RADIAL datasheet.pdf
RES 294 OHM 1W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
SWITCH ROCKER DPST 16A 125V datasheet.pdf