FFF OQ20158100J0G
OQ20158100J0G picture photo
Mfg. Part Number
OQ20158100J0G
Manufacturer
Product Category
Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Brief Description
350 TB SOCKET WF RA
Datasheet Download
OQ20158100J0G.pdf
Availability of OQ20158100J0G
QUANTITY
OQ20158100J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of OQ20158100J0G
Internal Part NumberEIS-OQ20158100J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package160
Category Connectors, Interconnects
FamilyTerminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)OQ20158100J0G
Related LinksOQ2015, OQ20158100J0G Datasheet, FFF Distributor
OQ20158100J0G Details Description
Related parts for OQ20158100J0G
RES SMD 11 OHM 0.5% 1/16W 0402 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 12POS .100 R/A PCB datasheet.pdf
CONN EDGECARD 12POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
RES CAP BLEEDER 47K OHM 5% 10W datasheet.pdf
SENSOR TEMP RATIOMETRIC MODULE datasheet.pdf
RES 240 OHM 2% 1/4W AXIAL datasheet.pdf
RES 1.43K OHM 1/4W .1% AXIAL datasheet.pdf
TERM BLOCK HEADER datasheet.pdf
DIODE ZENER 10V 200MW SOD323 datasheet.pdf
IC REG BUCK ADJ 1.5A datasheet.pdf