FFF OQ20158100J0G
OQ20158100J0G picture photo
Mfg. Part Number
OQ20158100J0G
Brief Description
350 TB SOCKET WF RA
Datasheet Download
OQ20158100J0G.pdf
Availability of OQ20158100J0G
QUANTITY
OQ20158100J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of OQ20158100J0G
Internal Part NumberEIS-OQ20158100J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package160
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)OQ20158100J0G
Related LinksOQ2015, OQ20158100J0G Datasheet, FFF Distributor
OQ20158100J0G Details Description
Related parts for OQ20158100J0G
CONN RECEPT 12POS FEMALE SOLDER datasheet.pdf
IC SUPERVISOR CPU 32K EE 14TSSOP datasheet.pdf
OPTOISO 3.75KV PUSH PULL 8DIP datasheet.pdf
RES 10 OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
CA 50 12F OFNP MPO datasheet.pdf
RES 5M OHM 1.5W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 511 OHM 1W 1% AXIAL datasheet.pdf
CBL RIBN 6COND 0.039 GRAY 100M datasheet.pdf
CONN RCPT 19POS BOX MNT SKT datasheet.pdf
LED COB WHT datasheet.pdf
LED YELLOW DIFF 4.7MM ROUND T/H datasheet.pdf