FFF OQ23530100J0G
OQ23530100J0G picture photo
Mfg. Part Number
OQ23530100J0G
Manufacturer
Product Category
Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Brief Description
508 TB SOCKET OPEN RA
Datasheet Download
OQ23530100J0G.pdf
Availability of OQ23530100J0G
QUANTITY
OQ23530100J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of OQ23530100J0G
Internal Part NumberEIS-OQ23530100J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package65
Category Connectors, Interconnects
FamilyTerminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)OQ23530100J0G
Related LinksOQ2353, OQ23530100J0G Datasheet, FFF Distributor
OQ23530100J0G Details Description
Related parts for OQ23530100J0G
RELAY SOCKET PC MNT G2R-1-S datasheet.pdf
IC FLASH 2MBIT 33MHZ 32PLCC datasheet.pdf
CONN RCPT .100" 5POS GOLD T/H datasheet.pdf
CONN FFC VERT 8POS 1.00MM SMD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 44POS .100 EXTEND datasheet.pdf
CONN EDGECARD 22POS .156 EXTEND datasheet.pdf
RES SMD 50 OHM 0.5% 1/8W 0603 datasheet.pdf
RES SMD 18.2KOHM 0.1% 1/10W 0805 datasheet.pdf
TERM BLOCK DIN RAIL 6MM YELLOW datasheet.pdf