FFF OQ24120100J0G
OQ24120100J0G picture photo
Mfg. Part Number
OQ24120100J0G
Brief Description
350 TB SOCKET RA
Datasheet Download
OQ24120100J0G.pdf
Availability of OQ24120100J0G
QUANTITY
OQ24120100J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of OQ24120100J0G
Internal Part NumberEIS-OQ24120100J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package120
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)OQ24120100J0G
Related LinksOQ2412, OQ24120100J0G Datasheet, FFF Distributor
OQ24120100J0G Details Description
Related parts for OQ24120100J0G
FUSE GLASS 6A 125VAC 2AG datasheet.pdf
TRIMMER 100 OHM 0.25W SMD datasheet.pdf
FERRULE WIRE YELLOW 18AWG 500PC datasheet.pdf
IC MCU 16BIT 52KB FLASH 85TFLGA datasheet.pdf
PANEL INDIC INCAND 28V YELLOW datasheet.pdf
SWITCH ROLL SPDT 20A SCREW 125V datasheet.pdf
CONN EDGECARD 122POS .100" datasheet.pdf
VARISTOR 462V 10KA DISC 20MM datasheet.pdf