Panasonic Industrial Automation Sales OS-EX10E-12
OS-EX10E-12 picture photo
Mfg. Part Number
OS-EX10E-12
Manufacturer
Product Category
Accessories
Brief Description
SLIT MASK SIDE SENSING 1.2MM
Datasheet Download
OS-EX10E-12.pdf
Availability of OS-EX10E-12
QUANTITY
OS-EX10E-12 Order Process
Ship out your order
Specifications of OS-EX10E-12
Internal Part NumberEIS-OS-EX10E-12
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Sensors, Transducers
FamilyAccessories
Series-
Accessory TypeCover
For Use With/Related Products-
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)OS-EX10E-12
Related LinksOS-EX, OS-EX10E-12 Datasheet, Panasonic Industrial Automation Sales Distributor
OS-EX10E-12 Details Description
Related parts for OS-EX10E-12
Connector Receptacle 4 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
MOSFET N-CH 8V 40MA SOT-343 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 44POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
VRS M5K 5/8-18X4.0 MS CONN datasheet.pdf
Connector Quick Connect Tab 0.250" (6.35mm) Screw, Rivet, Stud datasheet.pdf
RES 6.80K OHM 1/2W 5% AXIAL datasheet.pdf
FUSE SEMICONDUCTOR 20A 1200VAC datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 75W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.8V 50W datasheet.pdf
RELAY SOCKET datasheet.pdf
CAP ALUM 470UF 20% 35V SMD datasheet.pdf
CAP CER 0.70PF 200V NP0 0402 datasheet.pdf