Panasonic Industrial Automation Sales OS-NA40-16
OS-NA40-16 picture photo
Mfg. Part Number
OS-NA40-16
Manufacturer
Product Category
Accessories
Brief Description
SLIT MASK FOR NA40-16
Datasheet Download
OS-NA40-16.pdf
Availability of OS-NA40-16
QUANTITY
OS-NA40-16 Order Process
Ship out your order
Specifications of OS-NA40-16
Internal Part NumberEIS-OS-NA40-16
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Sensors, Transducers
FamilyAccessories
Series-
Accessory TypeCover
For Use With/Related Products-
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)OS-NA40-16
Related LinksOS-NA, OS-NA40-16 Datasheet, Panasonic Industrial Automation Sales Distributor
OS-NA40-16 Details Description
Related parts for OS-NA40-16
MOSFET N/P-CH 30V 8-SOIC datasheet.pdf
CONN HDR TOP 16 POS W/BOSS 2MM datasheet.pdf
IC TXRX RS485/RS422 ESD 8NSOIC datasheet.pdf
IC FPGA 448 I/O 668FCBGA datasheet.pdf
PLUGGABLE OPTOCOUPLER 24VDC 3A datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 10V 100W datasheet.pdf
RES 590K OHM 1.5W 1% AXIAL datasheet.pdf
0600 STRIP-LINE HDR COINED CNTCT datasheet.pdf
IC OSC VCXO 81MHZ 6-CLCC datasheet.pdf
DOUBLE CONTACT HAN C MA/FE datasheet.pdf
DIODE ZENER 130V DO213AB datasheet.pdf