Omron Automation & Safety OS3101-2-PN-10PT-2C-B2-RM2A
OS3101-2-PN-10PT-2C-B2-RM2A picture photo
Mfg. Part Number
OS3101-2-PN-10PT-2C-B2-RM2A
Datasheet Download
OS3101-2-PN-10PT-2C-B2-RM2A.pdf
Availability of OS3101-2-PN-10PT-2C-B2-RM2A
QUANTITY
OS3101-2-PN-10PT-2C-B2-RM2A Order Process
Ship out your order
Specifications of OS3101-2-PN-10PT-2C-B2-RM2A
Internal Part NumberEIS-OS3101-2-PN-10PT-2C-B2-RM2A
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)OS3101-2-PN-10PT-2C-B2-RM2A
OS3101-2-PN-10PT-2C-B2-RM2A Details Description
Related parts for OS3101-2-PN-10PT-2C-B2-RM2A
OPTOISOLTR 5KV TRANSISTOR 6-SMD datasheet.pdf
Crystal 12.0000MHz 30ppm 20pF 60 Ohm -20°C - 70°C Surface Mount HC49/US datasheet.pdf
BOARD EVAL FOR L5985 datasheet.pdf
SWITCH DIP 10POS FLUSH ACT PC MT datasheet.pdf
MOSFET N CH 600V 6.2A DPAK datasheet.pdf
CONN RCPT 60POS PNL MNT PIN datasheet.pdf
BOARD EVAL LTC2253IUH datasheet.pdf
DIODE GEN PURP 1KV 1A DO204AL datasheet.pdf
RELAY GEN PURP DPDT 120V datasheet.pdf
OSC MEMS 13.000MHZ CMOS SMD datasheet.pdf
RES SMD 562K OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf