Omron Automation & Safety OS3101-2-PN-30PT-2C-B2-RM1
OS3101-2-PN-30PT-2C-B2-RM1 picture photo
Mfg. Part Number
OS3101-2-PN-30PT-2C-B2-RM1
Datasheet Download
OS3101-2-PN-30PT-2C-B2-RM1.pdf
Availability of OS3101-2-PN-30PT-2C-B2-RM1
QUANTITY
OS3101-2-PN-30PT-2C-B2-RM1 Order Process
Ship out your order
Specifications of OS3101-2-PN-30PT-2C-B2-RM1
Internal Part NumberEIS-OS3101-2-PN-30PT-2C-B2-RM1
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)OS3101-2-PN-30PT-2C-B2-RM1
OS3101-2-PN-30PT-2C-B2-RM1 Details Description
Related parts for OS3101-2-PN-30PT-2C-B2-RM1
RES SMD 1.78K OHM 1% 1/10W 0402 datasheet.pdf
IC REG BUCK BOOST INV -5V 8SOIC datasheet.pdf
IC EEPROM 1KBIT 2MHZ 8SO datasheet.pdf
SWITCH KEYLOCK SPDT 3A 90DEG datasheet.pdf
CAP CER 22PF 100V NP0 0805 datasheet.pdf
IC FPGA 350 I/O 1152FBGA datasheet.pdf
CONN RECEPT 116POS W/O POSTS SMD datasheet.pdf
IMPACT BP 4X6 LW SN datasheet.pdf
POWER TRANSFORMER datasheet.pdf
04 MODII HDR SRST UNSHRD STKG datasheet.pdf
CRYSTAL 37.000 MHZ 8PF SMT datasheet.pdf