Omron Automation & Safety OS3101-2-PN-30PT-2C-B2-RMX
OS3101-2-PN-30PT-2C-B2-RMX picture photo
Mfg. Part Number
OS3101-2-PN-30PT-2C-B2-RMX
Datasheet Download
OS3101-2-PN-30PT-2C-B2-RMX.pdf
Availability of OS3101-2-PN-30PT-2C-B2-RMX
QUANTITY
OS3101-2-PN-30PT-2C-B2-RMX Order Process
Ship out your order
Specifications of OS3101-2-PN-30PT-2C-B2-RMX
Internal Part NumberEIS-OS3101-2-PN-30PT-2C-B2-RMX
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)OS3101-2-PN-30PT-2C-B2-RMX
OS3101-2-PN-30PT-2C-B2-RMX Details Description
Related parts for OS3101-2-PN-30PT-2C-B2-RMX
RES SMD 107 OHM 0.5% 1/8W 0805 datasheet.pdf
RES SMD 14K OHM 1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 4POS 3.81MM datasheet.pdf
CAP CER 6800PF 100V Y5P RADIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 52V 75W datasheet.pdf
RES 2.7K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 1.62KOHM 0.1% 0.15W 0805 datasheet.pdf
HEADER BERGSTIK datasheet.pdf
HEATSINK 45X45X25MM R-TAB T766 datasheet.pdf
PLUG HORIZ 508MM 5CMTG END GR datasheet.pdf