Omron Automation & Safety OS3101-2-PN-RV-10PT-4C-B2
OS3101-2-PN-RV-10PT-4C-B2 picture photo
Mfg. Part Number
OS3101-2-PN-RV-10PT-4C-B2
Datasheet Download
OS3101-2-PN-RV-10PT-4C-B2.pdf
Availability of OS3101-2-PN-RV-10PT-4C-B2
QUANTITY
OS3101-2-PN-RV-10PT-4C-B2 Order Process
Ship out your order
Specifications of OS3101-2-PN-RV-10PT-4C-B2
Internal Part NumberEIS-OS3101-2-PN-RV-10PT-4C-B2
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)OS3101-2-PN-RV-10PT-4C-B2
OS3101-2-PN-RV-10PT-4C-B2 Details Description
Related parts for OS3101-2-PN-RV-10PT-4C-B2
IC D-TYPE POS TRG SNGL 20SOP datasheet.pdf
CARD EDGE 72POS DL .100X.200 BLK datasheet.pdf
IC REG LDO 2.8V 0.3A SOT23-3 datasheet.pdf
CABLE DSUB 15POS FML-ML 3M datasheet.pdf
RES 10 OHM 1W 0.1% WW AXIAL datasheet.pdf
CIRCUIT BREAKER MAG-HYDR TOGGLE datasheet.pdf
DC/DC CONVERTER 3.3V 3W datasheet.pdf
RES SMD 3.01 OHM 1% 1W 0207 datasheet.pdf