On-Shore Technology, Inc. OSTEM23A152
OSTEM23A152 picture photo
Mfg. Part Number
OSTEM23A152
Brief Description
TERM BLOCK PLUG 23POS 7.5MM
Datasheet Download
OSTEM23A152.pdf
Availability of OSTEM23A152
QUANTITY
OSTEM23A152 Order Process
Ship out your order
Specifications of OSTEM23A152
Internal Part NumberEIS-OSTEM23A152
TypePlug, Female Sockets
Number of Positions23
Positions Per Level23
Number of Levels1
Pitch0.295" (7.50mm)
ColorGreen
Operating Temperature-30°C ~ 105°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)OSTEM23A152
Related LinksOSTEM, OSTEM23A152 Datasheet, On-Shore Technology, Inc. Distributor
OSTEM23A152 Details Description
Related parts for OSTEM23A152
RELAY SSR SPST 30A@280VAC W/OVP datasheet.pdf
RES SMD 261 OHM 0.25% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CAP CER 56PF 200V NP0 AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG PLUG 21POS STRGHT SCKT datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 40V 150W datasheet.pdf
CAP FILM 2.2UF 10% 900VAC QC TER datasheet.pdf
SWITCH ROCKER SPDT 0.4VA 20V datasheet.pdf
IC WATCHDOG TIMER SOT-25 datasheet.pdf
CAP CER 12PF 50V NP0 0603 datasheet.pdf