3M P50E-060P1-RR1-EA
P50E-060P1-RR1-EA picture photo
Mfg. Part Number
P50E-060P1-RR1-EA
Brief Description
CONN PLUG 60POS .050" R/A PCB
Datasheet Download
P50E-060P1-RR1-EA.pdf
Availability of P50E-060P1-RR1-EA
QUANTITY
P50E-060P1-RR1-EA Order Process
Ship out your order
Specifications of P50E-060P1-RR1-EA
Internal Part NumberEIS-P50E-060P1-RR1-EA
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package207
Connector TypePlug
Number of Positions60
Number of Positions LoadedAll
Pitch0.050" (1.27mm)