Hammond Manufacturing PBR50LED115
PBR50LED115 picture photo
Mfg. Part Number
PBR50LED115
Manufacturer
Product Category
Rack Accessories
Brief Description
BULB LED LIGHT 115V
Datasheet Download
PBR50LED115.pdf
Availability of PBR50LED115
QUANTITY
PBR50LED115 Order Process
Ship out your order
Specifications of PBR50LED115
Internal Part NumberEIS-PBR50LED115
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Boxes, Enclosures, Racks
FamilyRack Accessories
SeriesPBR
Accessory TypeLight Bulb
Features-
For Use With/Related ProductsStack Lights
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)PBR50LED115
Related LinksPBR50, PBR50LED115 Datasheet, Hammond Manufacturing Distributor
PBR50LED115 Details Description
Related parts for PBR50LED115
CONN EDGECARD 86POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
RES SMD 42.2K OHM 1% 1/3W 0805 datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 1KB FLASH 10DFN datasheet.pdf
LCD CHARACTER DISPLAY 20X4 USB datasheet.pdf
174 W/25'18-2 CORD 1419 PLUG datasheet.pdf
CIRCUIT BREAKER MAG-HYDR TOGGLE datasheet.pdf
DIODE ZENER 5.1V 1W DO204AL datasheet.pdf
FIXED IND 180UH 69MA 9.4 OHM SMD datasheet.pdf
TRANS RF BIPO 70W 8A M113 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 34POS .100" datasheet.pdf