t-Global Technology PC93-320-320-0.25-0
PC93-320-320-0.25-0 picture photo
Mfg. Part Number
PC93-320-320-0.25-0
Brief Description
NON SILICONE 320X320X0.25MM
Datasheet Download
PC93-320-320-0.25-0.pdf
Availability of PC93-320-320-0.25-0
QUANTITY
PC93-320-320-0.25-0 Order Process
Ship out your order
Specifications of PC93-320-320-0.25-0
Internal Part NumberEIS-PC93-320-320-0.25-0
ShapeSquare
Outline320.00mm x 320.00mm
Thickness0.010" (0.254mm)
Thermal Resistivity-
Thermal Conductivity2.0 W/m-K
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)PC93-320-320-0.25-0
Related LinksPC93-320-, PC93-320-320-0.25-0 Datasheet, t-Global Technology Distributor
PC93-320-320-0.25-0 Details Description
Related parts for PC93-320-320-0.25-0
IC ADC 12BIT SAMPL SHTDWN 24SOIC datasheet.pdf
RES SMD 150 OHM 5% 3/4W 2010 datasheet.pdf
CONN CARD EXTEND 40POS .050" datasheet.pdf
RES 4.2K OHM 10W 5% AXIAL datasheet.pdf
CONN HEADER R/A TIN 12POS datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SPDT 4A 28V datasheet.pdf
CONN RCPT 3POS WALL MNT W/PINS datasheet.pdf
MICRO 51C P 30" WHT datasheet.pdf