t-Global Technology PC93-320-320-5.0-0
PC93-320-320-5.0-0 picture photo
Mfg. Part Number
PC93-320-320-5.0-0
Brief Description
NON SILICONE TIM 320X320X5MM
Datasheet Download
PC93-320-320-5.0-0.pdf
Availability of PC93-320-320-5.0-0
QUANTITY
PC93-320-320-5.0-0 Order Process
Ship out your order
Specifications of PC93-320-320-5.0-0
Internal Part NumberEIS-PC93-320-320-5.0-0
ShapeSquare
Outline320.00mm x 320.00mm
Thickness0.197" (5.00mm)
Thermal Resistivity-
Thermal Conductivity2.0 W/m-K
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)PC93-320-320-5.0-0
Related LinksPC93-320-, PC93-320-320-5.0-0 Datasheet, t-Global Technology Distributor
PC93-320-320-5.0-0 Details Description
Related parts for PC93-320-320-5.0-0
IC A/D CONV SAMPLING 12BIT 8SOIC datasheet.pdf
CONN EDGECARD 44POS R/A .156 datasheet.pdf
MOSFET N-CH 800V 13A TO-247 datasheet.pdf
IC INVERTER 8-INPUT 20DIP datasheet.pdf
RES SMD 2G OHM 20% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CAP CER 27PF 500V NP0 1111 datasheet.pdf
FIXED IND 180UH 85MA 13 OHM SMD datasheet.pdf
WHITE LOOP datasheet.pdf
TVS DIODE 64.1VWM 104VC SMCJ datasheet.pdf
CAP CER 56PF 25V NP0 0805 datasheet.pdf