Hirose Electric Co Ltd PCN10-128S-2.54DSA(77)
PCN10-128S-2.54DSA(77) picture photo
Mfg. Part Number
PCN10-128S-2.54DSA(77)
Manufacturer
Product Category
Backplane Connectors - DIN 41612
Brief Description
CONN SOCKET 2.54MM 128 POS
Datasheet Download
PCN10-128S-2.54DSA(77).pdf
Availability of PCN10-128S-2.54DSA(77)
QUANTITY
PCN10-128S-2.54DSA(77) Order Process
Ship out your order
Specifications of PCN10-128S-2.54DSA(77)
Internal Part NumberEIS-PCN10-128S-2.54DSA(77)
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyBackplane Connectors - DIN 41612
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)PCN10-128S-2.54DSA(77)
Related LinksPCN10-128S-, PCN10-128S-2.54DSA(77) Datasheet, Hirose Electric Co Ltd Distributor
PCN10-128S-2.54DSA(77) Details Description
Related parts for PCN10-128S-2.54DSA(77)
CONN KEYING PLUG SER 3 & 4 SCKET datasheet.pdf
POT JOYSTICK 10K OHM datasheet.pdf
CONN RCPT 37POS FLANGED W/SKT datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 200W datasheet.pdf
CAP CER 1200PF 100V NP0 RADIAL datasheet.pdf
CONN RCPT 10POS FLANGE W/SKT datasheet.pdf
CONVERT DC/DC 155VIN 40VOUT 50W datasheet.pdf
OSCILLATOR VCSO CONFIGURABLE datasheet.pdf
DIODE ZENER 30V 1.5W DO213AB datasheet.pdf
CONN RCPT 32POS WALL MNT SKT datasheet.pdf
CRYSTAL 40.610 MHZ SERIES SMT datasheet.pdf