Hirose Electric Co Ltd PCN11-64S-HE
PCN11-64S-HE picture photo
Mfg. Part Number
PCN11-64S-HE
Manufacturer
Product Category
Miscellaneous
Brief Description
TOOLING
Datasheet Download
PCN11-64S-HE.pdf
Availability of PCN11-64S-HE
QUANTITY
PCN11-64S-HE Order Process
Ship out your order
Specifications of PCN11-64S-HE
Internal Part NumberEIS-PCN11-64S-HE
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Uncategorized
FamilyMiscellaneous
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)PCN11-64S-HE
Related LinksPCN11-, PCN11-64S-HE Datasheet, Hirose Electric Co Ltd Distributor
PCN11-64S-HE Details Description
Related parts for PCN11-64S-HE
IDC CABLE-AKN10A/ AE10G / APK10A datasheet.pdf
TVS DIODE 350VWM 567VC SMB datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 7.5V 50W datasheet.pdf
MODULAR CBL COILED 25' REVERSED datasheet.pdf
SWITCH ROCKER SPDT 0.4VA 20V datasheet.pdf
IC CPLD 32MC 10NS 44TQFP datasheet.pdf
DIODE ZENER 91V 2W SMBG datasheet.pdf
FIXED IND 1.2UH 265MA 1.1 OHM datasheet.pdf