Hirose Electric Co Ltd PCN12-32S-2.54DSA(71)
PCN12-32S-2.54DSA(71) picture photo
Mfg. Part Number
PCN12-32S-2.54DSA(71)
Brief Description
CONN DIN RCPT 32POS
Datasheet Download
PCN12-32S-2.54DSA(71).pdf
Availability of PCN12-32S-2.54DSA(71)
QUANTITY
PCN12-32S-2.54DSA(71) Order Process
Ship out your order
Specifications of PCN12-32S-2.54DSA(71)
Internal Part NumberEIS-PCN12-32S-2.54DSA(71)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)PCN12-32S-2.54DSA(71)
Related LinksPCN12-32S-, PCN12-32S-2.54DSA(71) Datasheet, Hirose Electric Co Ltd Distributor
PCN12-32S-2.54DSA(71) Details Description
Related parts for PCN12-32S-2.54DSA(71)
RES SMD 210 OHM 0.1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 12POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
IC COMPARATOR 5BIT MAGN 16-DIP datasheet.pdf
RES 390K OHM 1/4W 5% AXIAL datasheet.pdf
IC MCU 32BIT 32KB FLASH 48VQFN datasheet.pdf
5120 APPLIANCE INLET FILTER 1A datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 10V 50W datasheet.pdf
RES 17.4 OHM 2W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
CONN HDR 20PIN GOLD RT ANG PCB datasheet.pdf
CONN HDR 46POS 0.100 T/H R/A datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 2POS SKT datasheet.pdf
RES SMD 453 OHM 1% 1/32W 01005 datasheet.pdf