Hirose Electric Co Ltd PCN12-44S-2.54DSA(71)
PCN12-44S-2.54DSA(71) picture photo
Mfg. Part Number
PCN12-44S-2.54DSA(71)
Brief Description
CONN DIN RCPT 44POS
Datasheet Download
PCN12-44S-2.54DSA(71).pdf
Availability of PCN12-44S-2.54DSA(71)
QUANTITY
PCN12-44S-2.54DSA(71) Order Process
Ship out your order
Specifications of PCN12-44S-2.54DSA(71)
Internal Part NumberEIS-PCN12-44S-2.54DSA(71)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)PCN12-44S-2.54DSA(71)
Related LinksPCN12-44S-, PCN12-44S-2.54DSA(71) Datasheet, Hirose Electric Co Ltd Distributor
PCN12-44S-2.54DSA(71) Details Description
Related parts for PCN12-44S-2.54DSA(71)
SWITCH ROCKER SPST 16A 125V datasheet.pdf
CONN HEADER 30POS .100" SGL GOLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 20POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
CONN ARRAY FEMALE 200POS SMD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 50W datasheet.pdf
CONN HEADER VERT 8POS DL BLACK datasheet.pdf
RES 22K OHM 1/4W 5% AXIAL datasheet.pdf