Murata Electronics North America PLA10AS2230R4D2B
PLA10AS2230R4D2B picture photo
Mfg. Part Number
PLA10AS2230R4D2B
Brief Description
COMMON MODE CHOKE 22MH .4A T/H
Datasheet Download
PLA10AS2230R4D2B.pdf
Availability of PLA10AS2230R4D2B
QUANTITY
PLA10AS2230R4D2B Order Process
Ship out your order
Specifications of PLA10AS2230R4D2B
Internal Part NumberEIS-PLA10AS2230R4D2B
Number of Lines2
Inductance22mH
Current400mA
DC Resistance (DCR)-
Impedance-
Operating Temperature-25°C ~ 60°C
Mounting TypeThrough Hole
Size / Dimension0.709" L x 0.630" W (18.00mm x 16.00mm)
Height (Max)0.689" (17.50mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)PLA10AS2230R4D2B
Related LinksPLA10AS2, PLA10AS2230R4D2B Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
PLA10AS2230R4D2B Details Description
Related parts for PLA10AS2230R4D2B
RES SMD 3.32KOHM 0.5% 1/10W 0603 datasheet.pdf
CONN PC PIN CIRC 0.072DIA GOLD datasheet.pdf
FUSE BOARD MOUNT 3A 32VDC 0603 datasheet.pdf
CONN HDR STR STACK 68POS 2MM T/H datasheet.pdf
CONN PLUG 18POS STRAIGHT W/PINS datasheet.pdf
FIXED IND 105NH 31A 0.27 MOHM datasheet.pdf
CONTROL TEMP RELAY OUT 100-240V datasheet.pdf
FERRITE CORE datasheet.pdf
FIXED IND 5.6MH 90MA 60 OHM TH datasheet.pdf
CONN EDGECARD 72POS .156" datasheet.pdf