Murata Electronics North America PLA17AS1522R0A2B
PLA17AS1522R0A2B picture photo
Mfg. Part Number
PLA17AS1522R0A2B
Manufacturer
Product Category
MURATA Components
Brief Description
EMI Suppression Filters for AC Power Lines
Datasheet Download
PLA17AS1522R0A2B.pdf
Availability of PLA17AS1522R0A2B
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
PLA17AS1522R0A2B Order Process
Ship out your order
Specifications of PLA17AS1522R0A2B
Internal Part NumberEIS-PLA17AS1522R0A2B
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)6 (Time on Label)
Production Status (Lifecycle)Contact us to see if it's obsolete now
ConditionNEW AND UNUSED, Original made by MURATA
Delivery TimeIn stock, ship PLA17AS1522R0A2B today.
SeriesPLA17AS15
Marking / SymbolEmail us
Tolerance-
Capacitance-
Features-
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeORIGINAL
SPQ (Standard Package Quantity)-
MOQ1 Piece
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-PLA17AS1522R0A2B
Country of OriginJAPAN/THAILAND/USA/CN
Weight0.0005kg
Additional ServicesReel and tape, testing services
DistributorEIS COMPONENTS
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksPLA17AS1, PLA17AS1522R0A2B Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
PLA17AS1522R0A2B Details Description
Related parts for PLA17AS1522R0A2B
RES 1.5K OHM 2W 5% AXIAL datasheet.pdf
CONN RECEPT 17POS 20AWG MTA156 datasheet.pdf
IC REG LDO 2.6V 1A TO252-3 datasheet.pdf
CONN HSG PLUG 6POS INLINE PIN datasheet.pdf
CABLE COAXIAL RG180B 30AWG 1000' datasheet.pdf
SWITCH KEYLOCK datasheet.pdf
FIXED IND 22NH 400MA 350 MOHM datasheet.pdf
CONN EDGECARD 56POS .100" datasheet.pdf
HEATSINK 25X25X25MM L-TAB T412 datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 20 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf