Bivar, Inc. PLP1-125-FS
PLP1-125-FS picture photo
Mfg. Part Number
PLP1-125-FS
Manufacturer
Product Category
Optics - LEDs - Light Pipes
Brief Description
LIGHT PIPE PNL 3MM SMOKED 0.125"
Datasheet Download
PLP1-125-FS.pdf
Availability of PLP1-125-FS
QUANTITY
PLP1-125-FS Order Process
Ship out your order
Specifications of PLP1-125-FS
Internal Part NumberEIS-PLP1-125-FS
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package100
Category Optoelectronics
FamilyOptics - LEDs - Light Pipes
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)PLP1-125-FS
Related LinksPLP1-, PLP1-125-FS Datasheet, Bivar, Inc. Distributor
PLP1-125-FS Details Description
Related parts for PLP1-125-FS
RES 2 OHM 5W 5% AXIAL datasheet.pdf
RELAY OPTO DPST-NO/NC 8 DIP 400V datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 16KB FLASH 32VQFP datasheet.pdf
CAP CER 5600PF 50V NP0 1808 datasheet.pdf
RES SMD 10 OHM 5% 2W 2512 datasheet.pdf
VARISTOR 100V 6KA DISC 14MM datasheet.pdf
SWITCH PUSH SPST-NO 0.15A 24V datasheet.pdf
CAP CER 1000PF 500V Y5R RADIAL datasheet.pdf