Bivar, Inc. PLPQ3-100-FF
PLPQ3-100-FF picture photo
Mfg. Part Number
PLPQ3-100-FF
Manufacturer
Product Category
Optics - LEDs - Light Pipes
Brief Description
LIGHT PIPE PNL 3MM SQUARE .100"
Datasheet Download
PLPQ3-100-FF.pdf
Availability of PLPQ3-100-FF
QUANTITY
PLPQ3-100-FF Order Process
Ship out your order
Specifications of PLPQ3-100-FF
Internal Part NumberEIS-PLPQ3-100-FF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package100
Category Optoelectronics
FamilyOptics - LEDs - Light Pipes
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)PLPQ3-100-FF
Related LinksPLPQ3-, PLPQ3-100-FF Datasheet, Bivar, Inc. Distributor
PLPQ3-100-FF Details Description
Related parts for PLPQ3-100-FF
JUMPER-H1506TR/A3049S/H1504TR10" datasheet.pdf
RES SMD 19.6 OHM 0.5% 1/8W 0805 datasheet.pdf
D-Sub Connector Plug, Male Pins 25 Position Through Hole Press-Fit datasheet.pdf
CAP ALUM 4UF 50V AXIAL datasheet.pdf
CAP CER 1UF 50V X5R 0805 datasheet.pdf
MP CONFIGURABLE POWER SUPPLY datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 4POS 90DEG datasheet.pdf
CIR BRKR MAG-HYDR ROCKER datasheet.pdf
FIXED IND 180NH 1.6A 70 MOHM TH datasheet.pdf
CONN PLUG W/SOCKETS datasheet.pdf
CRYSTAL 30.00 MHZ 10.0PF SMD datasheet.pdf