Murata Electronics North America PLY10AS1522R0R2B
PLY10AS1522R0R2B picture photo
Mfg. Part Number
PLY10AS1522R0R2B
Manufacturer
Product Category
MURATA Components
Brief Description
EMI Suppression Filters for AC Power Lines
Datasheet Download
PLY10AS1522R0R2B.pdf
Availability of PLY10AS1522R0R2B
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
PLY10AS1522R0R2B Order Process
Ship out your order
Specifications of PLY10AS1522R0R2B
Internal Part NumberEIS-PLY10AS1522R0R2B
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)6 (Time on Label)
Production Status (Lifecycle)Contact us to see if it's obsolete now
ConditionNEW AND UNUSED, Original made by MURATA
Delivery TimeIn stock, ship PLY10AS1522R0R2B today.
SeriesPLY10AS15
Marking / SymbolEmail us
Tolerance-
Capacitance-
Features-
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeORIGINAL
SPQ (Standard Package Quantity)-
MOQ1 Piece
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-PLY10AS1522R0R2B
Country of OriginJAPAN/THAILAND/USA/CN
Weight0.0005kg
Additional ServicesReel and tape, testing services
DistributorEIS COMPONENTS
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksPLY10AS1, PLY10AS1522R0R2B Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
PLY10AS1522R0R2B Details Description
Related parts for PLY10AS1522R0R2B
CAP ALUM 4.7UF 20% 35V SMD datasheet.pdf
FAN AXIAL 120X38MM 48VDC WIRE datasheet.pdf
RES 2 OHM 5W 5% AXIAL datasheet.pdf
CONN HEADR 8POS .100" DUAL ROW datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 52V 150W datasheet.pdf
RES 10K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 5.05KOHM 0.1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
BOX PLASTIC GRAY 5.95"L X 4.92"W datasheet.pdf
CONN HEADER 10POS T/H GOLD datasheet.pdf
IC MOTOR DRIVER datasheet.pdf
CAP FILM 400VDC 0.27UF RADIAL datasheet.pdf