Panasonic Industrial Automation Sales PM4HSDM-S-AC24VSW
PM4HSDM-S-AC24VSW picture photo
Mfg. Part Number
PM4HSDM-S-AC24VSW
Manufacturer
Product Category
Time Delay Relays
Brief Description
STAR DELTA W/INSTANTANEOUS CNTCT
Datasheet Download
PM4HSDM-S-AC24VSW.pdf
Availability of PM4HSDM-S-AC24VSW
QUANTITY
PM4HSDM-S-AC24VSW Order Process
Ship out your order
Specifications of PM4HSDM-S-AC24VSW
Internal Part NumberEIS-PM4HSDM-S-AC24VSW
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Relays
FamilyTime Delay Relays
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)PM4HSDM-S-AC24VSW
PM4HSDM-S-AC24VSW Details Description
Related parts for PM4HSDM-S-AC24VSW
CONN SPRING CONT 64 POS .177 SMD datasheet.pdf
SOCKET W/CLIP SLD FOR HG3 RELAY datasheet.pdf
CONN IDC 24POS .100 TIN 24AWG datasheet.pdf
IC MCU 16BIT 16KB FLASH 40VQFN datasheet.pdf
FIXED IND 2.2UH 500MA 520 MOHM datasheet.pdf
RES 15K OHM 1% 1/4W AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 210 OHM 1% 1/5W 1005 datasheet.pdf
CONN HDR 15POS 1.25MM R/A TIN datasheet.pdf
CONN RCPT 2POS BOX MNT SKT datasheet.pdf
LED ASSY 0.28" 5MM BLU DIFF WHT datasheet.pdf
OSC MEMS PROG 5.0X3.2MM 3.3V datasheet.pdf