Sunon PMD1204PQB1-A.(2).GN
PMD1204PQB1-A.(2).GN picture photo
Mfg. Part Number
PMD1204PQB1-A.(2).GN
Manufacturer
Product Category
DC Fans
Brief Description
FAN AXIAL 40X28MM 12VDC
Datasheet Download
PMD1204PQB1-A.(2).GN.pdf
Availability of PMD1204PQB1-A.(2).GN
QUANTITY
PMD1204PQB1-A.(2).GN Order Process
Ship out your order
Specifications of PMD1204PQB1-A.(2).GN
Internal Part NumberEIS-PMD1204PQB1-A.(2).GN
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package30
Category Fans, Thermal Management
FamilyDC Fans
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)PMD1204PQB1-A.(2).GN
Related LinksPMD1204PQB, PMD1204PQB1-A.(2).GN Datasheet, Sunon Distributor
PMD1204PQB1-A.(2).GN Details Description
Related parts for PMD1204PQB1-A.(2).GN
CAP CER 1500PF 1KV NP0 2225 datasheet.pdf
FERRITE INDUCTR TOROID 18.6MM datasheet.pdf
CONV DC/DC 5W 9-18VIN 12VOUT datasheet.pdf
EFCT FLUX COND 2.75"OD 70MM datasheet.pdf
RES 14.7K OHM 1% 1/8W AXIAL datasheet.pdf
CONN PLUG 32POS INLINE SCKT datasheet.pdf
CAP FILM 0.22UF 10% 630VDC AXIAL datasheet.pdf
CONN RCPT 19POS INLINE PIN datasheet.pdf
TM3156M016CHBA datasheet.pdf
O RING datasheet.pdf
CAP FILM 400VDC 1UF RADIAL datasheet.pdf
CAP FILM 27NF 10% 250VDC RAD datasheet.pdf